Po proudu irigace a dekontaminace kořenových kanálků

Určeno pro: 
PZL, Absolvent
Kdy: 
10.10.2024 - 20:00
Cena: 
900 Kč
Kredity: 
2
Přednášející: 
MUDr. Jiří Škrdlant
Místo konání: 
Online seminář

Místo konání: videokonference v Google Meet. Odkaz k připojení bude rozeslán účastníkům 60 min. před zahájením.

20:00 - 21:30
Název: Po proudu irigace a dekontaminace kořenových kanálků.
Přednášející: MUDr. Jiří Škrdlant

Chemicko – mechanická dekontaminace kořenových kanálků je jedním z klíčových kroků úspěšného endodontického ošetření. V průběhu semináře představím současný pohled na možnosti dekontaminace systému kořenových kanálků a návaznosti výplachu a preparace.


Jako pořadateli nám z předpisů ČSK vyplývá povinnost kontrolovat účastníky, zda jsou po celou dobu konání online akce přítomni a seminář sledují. Všichni účastníci proto budou požádáni, aby v průběhu semináře odpověděli na anketní otázky. Otázky přednášejícímu lze klást formou dotazů v aplikaci nebo ústně.
 
Cena semináře:          900 Kč
Všichni účastníci se musí přihlásit. Prosíme zájemce, kteří se hlásí ze Slovenska, aby využívali k úhradě poplatku výhradně platbu kartou přes platební bránu.
Systém vám vystaví a odešle objednávku. Po uhrazení a spárování platby obdržíte automaticky e-mailem fakturu - daňový doklad. Odkaz bude odeslán pouze zájemcům, od nichž obdržíme platbu nejpozději 4 h před začátkem semináře.

Odkaz na videokonferenční hovor Vám bude zaslán na e-mail, který uvedete v přihlášce, asi 60 min. před zahájením. Není v našich silách kontrolovat chybně zadané e-mailové adresy. Dávejte na to prosím pozor. Při žádosti o vstup do videokonference prosím uvádějte celé jméno a příjmení. “Bezejmenní” účastníci nebudou do hovoru vpuštěni. Nepřihlášení účastníci budou bez varování vyřazováni. Doporučujeme, abyste přihlášení do konferenčního hovoru nenechávali na poslední minuty (sekundy) před jeho začátkem.
Kapacita online semináře je omezena na 145 míst.

Těšíme se na setkání.

Mgr. Věra Vaculíková
Regionální vzdělávací středisko ČSK v Olomouci
e-mail: stoma@stoma.cz
https://stoma.cz/

Přihlásit se

Mapa místa konání: