Inzeráty

Hledám práci zubní instrumentářky

Jméno a příjmení: 
Petra Vaculíková
Telefonní číslo: 
+420 776 135 768
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Dobrý den, od poloviny září případně 1.10.2024 hledám práci zubní instrumentářky v Olomouci. Praxi mám v zubní ordinaci 1 rok. Mám zkušenost s prací v týmu a asistencí při 4ruční práci, tak i péči o ordinaci a vše okolo. Budu se těšit na osobní setkání.

nabídka pracovní pozice zubní instrumentářky

Jméno a příjmení: 
doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D.
Telefonní číslo: 
+420 739 200 311
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Zavedená zubní praxe v Olomouci zaměstná od září 2024 zubní instrumentářku/zdravotní sestru na plný úvazek.

zubní instrumentářka

Jméno a příjmení: 
Jana Michlová
Telefonní číslo: 
+420 734 337 401
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Jsem absolventkou rekvalifikačního kurzu a hledám uplatnění jako zubní instrumentářka nebo recepční. Ideálně v Olomouci nebo okolí. Jsem komunikativní a časově flexibilní.

DENTÁLNÍ HYGIENA OLOMOUC

Telefonní číslo: 
+420 777 876 007
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Dobrý den, zaměstnám dentální hygienistku/hygienistu na 1-2 dny v týdnu. Jsme moderní zubní klinika v centru Olomouce. Své CV prosím zasílejte na e-mail.

Poptávka o zaměstnání v oboru zubní instrumentářky

Jméno a příjmení: 
Pavlína Vrbková
Telefonní číslo: 
+420 737 604 437
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Dobrý den, poptávám se o zaměstnání na pozici zubní instrumentářky v okolí Olomouce (Šternberk). Mohu nabídnout flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování a zájem učit se novým věcem tak, abych byla plně k dispozici v rámci toho, co bude potřeba, a to jak ve spolupráci s personálem, tak s pacienty. Pracovní zkušenosti: Příprava a sterilizace stomatologických nástrojů a materiálů, asistence zubnímu lékaři při zákrocích, péče o čistotu a hygienu pracoviště, komunikace s pacienty a zajišťování jejich pohodlí během ošetření. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na výše uvedeném telefonním čísle nebo emailové adrese. Děkuji a těším se na Vaši odpověď.

Nabídka práce zubního lékaře/ky

Jméno a příjmení: 
MDDr. Alice Červená
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Do moderní stomatologické ordinace v Mohelnici(20km od Olomouce, 20km od Šumperka) s fajn klientelou hledáme zubního lékaře/lékařku na dlouhodobou spolupráci v našem týmu na částečný i plný úvazek dle dohody. Vhodné i pro absolventy. Finanční ohodnocení je nastaveno motivačně (fix + podíl z obratu). Nabízíme práci s příjemnou a šikovnou sestrou, která je zvyklá na čtyřruční práci s KFD. Klientela zvyklá na pravidelnou DH i nadstandardní zubní výkony .K dispozici je moderní vybavení (OPG, lupové brýle, strojové endo, KFD). V případě zájmu zašlete, prosím, životopis na e-mail. Těšíme se na Vás.

přijmu zubního lékaře/řku

Jméno a příjmení: 
MDDr. Michaela Baránková
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Do soukromé zubní ordinace v Olomouci přijmu zubního lékaře/řku. Nabízím příjemné pracovní prostřední, přátelský kolektiv. Praxe výhodou. Nové prostory a moderní vybavení (mikroskop, lupové brýle, cbct k dispozici). Možné školitelství k profesním zkouškám ČSK. Zaměstnanecké výhody - stravenky, školení, 25 dnů dovolené při HPP. Základní mzda + procenta ze zisku. Nástup dle domluvy. Termín nástupu a délka úvazku dle dohody. Podrobné informace na osobním pohovoru. V případě zájmu zašlete životopis na: michaelabarankova@centrum.cz

prodej zubní ordinace

Jméno a příjmení: 
Petr Vymlátil
Telefonní číslo: 
+420 776 276 045
Kategorie: 
Prodej
Zpráva: 
Prodám dobře zavedenou  a vybavenou zubní ordinaci v Přáslavicích, cca 8 km východně od Olomouce. Prostory jsou v nájmu obce. Velmi dobrá dostupnost i časté autobusové spojení, možnost parkování. Termín zahájení nové praxe a cena dle dohody. Důvodem je ukončení činnosti a předpokládaný odchod do důchodu.

Hledáme zubní sestru/ zubní instrumentářku pro zavedenou ordinaci v centru Olomouce!

Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Hledáme zdravotní sestru/ zubní instrumentářku pro zavedenou ordinaci v centru Olomouce na plný úvazek. Popis práce: Příprava pracoviště a sterilizace nástrojů. Asistence při zubních zákrocích. Příjem a evidence pacientů. Zajištění čistoty a sterilizace ordinace. Požadujeme: Vystudovanou zdravotní sestru nebo absolvovaný kurz zubní instrumentářky. Zkušenosti v oboru výhodou. Schopnost pracovat v týmu i samostatně. Komunikativnost a přátelský přístup k pacientům. Spolehlivost a zodpovědnost. Nabízíme: Stabilní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí. Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání. Práci v moderně vybavené ordinaci. Motivační platové ohodnocení. 25 dnů dovolené. Přispěvek na stravování. Kontakt: Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu, zašlete nám váš životopis na adresu zubar.olom@gmail.com pro více informací.

Nabídka práce recepční

Jméno a příjmení: 
Mariana Vyskočilová
Telefonní číslo: 
+420 777 249 039
Kategorie: 
Zaměstnání
Zpráva: 
Do moderní stomatologické praxe v Přerově hledáme posilu na pozici recepční.Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, organizační schopnosti, týmového ducha, základní znalosti práce na PC(Word, Excel, Outlook..) V případě zájmu posílejte své CV na email mariana.vyskocilova@viadens.cz
Fotografie: 

Předání praxe

Jméno a příjmení: 
MUDr.Vladimír Kolář
Telefonní číslo: 
+420 603 277 978
Kategorie: 
Prodej
Zpráva: 
Přenechám zubní praxi s laboratoří v Lipníku nad Bečvou.2 ordinace,laboratoř,standartní vybavení,v samostatné budově ,smlouvy se všemi zdr.poj.dlouhodobě stálá klientela,parkování,internet,dojezdová vzdálenost z Olomouce 25 min po dálnici.Dentální hygiena. Kontakt MUDr.Kolář Vladimír tel.603277978,email kolar.zub@seznam.cz